Lifestyle, Sport — noiembrie 18, 2016 at 08:53

Asociația Județeană de Fotbal / Rapoarte arbitrii, etapa 13 – Liga IV

by

ara

AGRICOLA BORCEA – VENUS INDEPENDENȚA 3-0 (2-0)

 Au marcat: Neculai (16, 63), Novac (44).

Agricola Borcea: Bratu – Dinu, Tărăbășanu, Stîngă, Gața (70 Florea), Neculai (74 Tudorache), Șerban (66 Popescu), Wincentovicz, Gheorghe, Novac (56 Ungureanu), Chiru.

Rezerve: Ene.

Antrenor: Șerban Stănică.

Venus Independența: Ciolan – Beia, Lambă, Stoica, Dumitrică (46 Minea), Alexe, Mustață (46 Ursaru), Voinescu, Chiriță (70 Voicu), Ene, Radu.

Rezerve: Condei, Sprînceană.

Antrenor: Zeciu Ilie.

Cartonaşe galbene: Chiru, Novac, Gața, Dinu, Florea / Lambă.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Chițu Daniel – Bîțan Ionuț, Ruse Laurențiu.

 Observator: Ivanciu Ionel.

DUNĂREA CIOCĂNEȘTI – DINAMO SĂRULEȘTI 5-0 (1-0)

Au marcat: Șerban (37, 68), Gheorghe (49, 57), Călin (72)

Dunărea Ciocănești: Chiriță – Bucur (61 Țicu), Petrache, Vișan, Pena (45 Buleandră), Câinaru (45 Vârban), Badea, Gheorghe, Tudor (70 Popescu), Călin, Șerban.

Rezerve: Crăciun, Raiu, Botezatu.

Antrenor: Țicu Cornel.

Dinamo Sărulești: Savu – Răducanu, A. Guban (70 Tache), Florea, Suditu, Floroiu, Mihov (70 Arsenie), Datcu, C. Floare, Popescu, M. Guban (81 G. Floare).

Rezerve: Dumitru, Căutiș.

Antrenor: Răducanu Vivi.

Cartonaşe galbene: Badea / C. Floare.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Ursu Alin – Radu Roxana, Toma Valerian.

 Observator: Botea Alexandru.

DUNĂREA GRĂDIȘTEA – UNIREA MÂNĂSTIREA 3-2 (2-2)

 Au marcat: V. Neagu (1), Marian Vasilescu (11), Mihuț (90 + 3) / Stanciu (2), Tănase (5)

Dunărea Grădiștea: Răduț – Grădeanu (57 Călin), Mihuț, Stancu, Vasile, M. Gheorghe (88 Cazacu), Păun, Petcu (73 Mădălin Vasilescu), N. Neagu (90 Vidu), V. Neagu, Marian Vasilescu.

Rezerve: Stanciu, Ștefan, Munteanu.

Antrenor: Lucan Marius.

Unirea Mânăstirea: Lazăr – Cotea (46 Alexandru), M. Neacșu, Perca (83 Rădulescu), Mocănașu, Tănase, Ion, M. Dumitru (50 I. Neacșu), Coba, N. Gheorghe (78 Olaru), Stanciu.

Rezerve: I. Dumitru

Antrenor:

Cartonaşe galbene: Călin, N. Neagu, V. Neagu / M. Neacșu (2), Mocănașu, Alexandru.

Eliminări: M. Neacșu (89 – Unirea Mânăstirea).

Au arbitrat: Rădulescu Ionel – Ioniță Cătălin, Zardova Cristian.

 Obsevator: Decu Mihai.

UNIREA DRAGALINA – CONPET ȘTEFAN CEL MARE 1-1 (1-0)

 Au marcat: Nițu (53) / I. Muler (37).

Unirea Dragalina: Stanciu – Badea, Manole, Nițu, Iuga, Malic (46 A. Simion), Iancu, Iordache (82 Nasture), Ș. Simion, Curea, Corlan.

Rezerve: G. Anghel, Curelea, N. Simion.

Antrenor: Constantin Cristinel.

Conpet Ștefan cel Mare: Dănilă (49 C. Licău) – I. Muler, Anghel, Vasilescu, Rizea (71 C. Barbu), D. Muler, Doiciu, M. Barbu, Tase (67 Vică), Marin, A. Licău.

Rezerve: Buzea.

Antrenor: Muler Emil.

Cartonaşe galbene: I. Muler, D. Muler (2), Barbu, S. Anghel

Eliminări: Dănila (32 – Conpet Ștefan cel Mare), D. Muler (90 – Conpet Ștefan cel Mare)

Au arbitrat: Dociu Gabriel – Bârzoagă Lucian, Duță Ionel.

 Observator: Florea Ionel.

VICTORIA LEHLIU – SPICUL VÂLCELELE 1-1 (0-0)

 Au marcat: Stoica (53) / C. Dan (88)

Victoria Lehliu: Oancea – Pantilimon, Brebu, Drăghici, Haidu, Cherchezeanu, A. Dan (75 Morait), Vernescu, Lemnaru (70 Năstase), Stoica, Panaete (85 Atanasiu).

Rezerve: Voinea.

Antrenor: Milea Minel.

Spicul Vâlcelele: Cinaru – Dicu, Radu, Caragea, Măciucă (46 Constantinescu), C. Dan, Mihai Petre, Mircea Petre, Paraschiv, Marin (75 Zamfirescu), Prunaru.

Rezerve: Nuțu.

Antrenor: Păun Marius.

Cartonaşe galbene: Haidu, Brebu, Drăghici, Cherchezeanu / Măciucă, Mihai Petre

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Mitea Liviu – Dănilă Marius, Năstase Gigel.

 Observator: Neacșu Adrian.

RAPID ULMENI – VIITORUL CURCANI 3-5 (1-3)

Au marcat: D. Petrșor (16), Radu (67), M. Petrișor (74) / Iancu (11, 14, 47), Voicu (17, 89).

Rapid Ulmeni: Rădoi – Ion, Cârligea, Dinu, D. Petrișor, Păun, Radu, Sile (46 Zadară), M. Petrișor, Penu, Țigănilă.

Rezerve: Ioniță, Ghețea, Necula.

Antrenor:

Viitorul Curcani: Ghenea – Voicu, Ioniță, Pârvu, Petrică, Romanescu, Luca, Bratu, Liscan (76 Sandu), Iancu, Ion.

Rezerve: Stanciu, Răducanu.

Antrenor: Zamfir Nicușor.

Cartonaşe galbene: M. Petrișor, D. Petrișor / Pîrvu, Luca, Iancu.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Anghel Marius – Badea Valentin, Eberstein Mihai.

 Observator: Petre Constantin.

STEAUA RADOVANU – A.C.S. ROSEȚI 4-4 (0-3)

Au marcat: Hagea (47, 90 + 5), Cantacuz (65), Zeld (85) / Ioniță (22, 26), Bumbăcaru (37), Cristea (75)

Steaua Radovanu: Dumitru – Barbu, Zeld, Stoian, Hagea, Vlăsceanu, Cantacuz (84 Felea), Oancea, Cavaluc, Oprea, Ilie.

Rezerve: Godin, Lupu, Dogaru.

Antrenor: Răducu Valentin.

A.C.S. Roseți: Zaharia – Florea, Ocneru, Baraitaru (82 M. Caloianu), Ioniță, Cinaru, Chiriță, Bumbăcaru (71 Drăguțu), Ș. Anghel, Perlea, Minea (24 Cristea).

Rezerve: Stoica, Munteanu, G. Anghel, D. Caloianu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Cartonaşe galbene: Barbu, Zeld, Hagea, Oprea

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Văleanu Virgil – Vasile Daniel, Neagu Cristian.

 Observator: Brândușă Mircea.

VICTORIA CHIRNOGI – PROGRESUL FUNDULEA 6-2 (2-1)

 Au marcat: Funieru (4, 25, 87), Crăciun (62, 66), Ghiță (80) / Roncea (35), Malama (46)

Victoria Chirnogi: Popescu – Vlaicu (70 Ghiță), Tudor, Tartă, Coman, Stanciu (52 Omet), Rogojan, Ioniță (60 Manea), Crăciun (80 Munteanu), Funieru, Panait.

Rezerve: Mitică, Ghiță.

Antrenor: Cristea Adrian.

Progresul Fundulea: Anton – Grigore, Suman (52 Șerban), Ruse, Tănase, Marin, Dorobanțu (60 Ciulică), Roncea, Rădoi, Malama, Zamfir.

Rezerve: Barbu.

Antrenor: Vâlsan Florentin.

Cartonaşe galbene: Vlaicu, Popescu / Tănase, Marin.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Solomon Marian – Jecu Ionuț, Florea Răzvan.

Observator: Mihai Stelian.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.