Sport — noiembrie 10, 2016 at 15:37

Asociația Județeană de Fotbal Călărași / Liga IV / Evenimentele etapei a 12-a

by

Imagini pentru ajf calarasi

A.C.S. ROSEȚI – DUNĂREA CIOCĂNEȘTI 0-0 (0-0)

Au marcat:

A.C.S. Roseți: Zaharia – Florea, Ocneru, Baraitaru, Chiriță, Crăciun, Cinaru (78 Cristea), Ioniță (57 Ș. Anghel), G. Anghel (68 Bumbăcaru), Perlea, Minea (55 Răgălie).

Rezerve: Stoica, Munteanu, Drăguțu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Dunărea Ciocănești: Chiriță – Petrache, Câinaru, Vișan, Badea (61 Șerban), Movilă (78 Buleandră), Gheorghe, Tudor, Pena, Călin, Bucur.

Rezerve: Crăciun, Botezatu, Popescu, Raiu, Țicu.

Antrenor: Țicu Cornel.

Cartonaşe galbene: Movilă, Pena / Florea, Crăciun, Baraitaru, Răgălie.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Dociu Gabriel – Ioniță Cătălin, Zardova Cristian.

 Observator: Caramavrov Romeo.

 

CONPET ȘTEFAN CEL MARE – VICTORIA LEHLIU 3-2 (2-0)

 Au marcat: Buzea (30, 47, 67) / E. Stoica (48), Vernescu (62)

Conpet Ștefan cel Mare: Dănilă – E. Muler, Doiciu (82 Tase), M. Marin (80 Morcov), Andreiu, Buzea, Licău (90 + 2 Rizea), Anghel, I. Vasilescu, D. Muler, Roșoagă (90 + 4 C. Barbu).

Rezerve: M. Barbu, C. Vasilescu, C. Marin

Antrenor: Muler Emil.

Victoria Lehliu: Oancea – Pantilimon, A. Stoica, Brebu (75 Morait), Stoican, Cherchezeanu, Costache, Vernescu, Panaete, E. Stoica (68 Atanasiu), Lemnaru.

Rezerve: Dan, Năstase.

Antrenor: Milea Minel.

Cartonaşe galbene: Buzea, M. Marin, I. Vasilescu, Tase, E. Muler / Costache, A. Stoica

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Văleanu Virgil – Sterea Noni, Eberstein Mihai.

 Observator: Bălan Silviu.

 

DINAMO SĂRULEȘTI – RAPID ULMENI 3-2 (1-1)

Au marcat: Suditu (35), Florea (49), C. Floare (75) / Țigănilă (29), Cârligea (90).

Dinamo Sărulești: Savu – Bejenaru, Floroiu (55 C. Floare), Răducanu, A. Guban, Florea (60 Tache), M. Guban, Suditu, G. Floare (85 Căutiș), Mihov, Datcu.

Rezerve: Gheorghe, Popescu.

Antrenor: Răducanu Vivi.

Rapid Ulmeni: Rădoi – Zadară, Cârligea, Ion, Țintă, M. Petrișor, Dinu, Sile (47 D. Petrișor), A. Penu, D. Penu, Țigănilă (80 Ghețea).

Rezerve: Ivașcu, Ioniță, Necula.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: C. Floare, Suditu / D. Petrișor

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Ruse Vasilică – Drăgănescu Mihai, Bârzoagă Lucian.

Observator: Marin Ștefan.

 

SPICUL VÂLCELELE – VICTORIA CHIRNOGI 0-0 (0-0)

 Au marcat:

Spicul Vâlcelele: Nuțu – Dicu (90 Zamfirescu), Bidirean, Zulbie, Măciucă, Dan, E. Petre, M. Petre, Paraschiv, Turbatu (64 Constantinescu), Prunaru.

Rezerve: Radu. Tudor, Aldoiu.

Antrenor: Păun Marius.

Victoria Chirnogi: Popescu – Chiriță (90 + 4 Tudor), Rogojan, Tarță, Coman (75 Ghiță), Stanciu (67 Omet), Ioniță, Șelaru, Panait, Manea (53 Crăciun), Funieru.

Rezerve: Mitică, Munteanu, Vlaicu.

Antrenor: Cristea Adrian.

Cartonaşe galbene: Măciucă (2), Paraschiv, Prunaru / Manea, Panait, Coman, Omet, Șelaru.

Eliminări: Măciucă (61 – Spicul Vâlcelele) / Șelaru (85 – Victoria Chirnogi).

Au arbitrat: Leca Marius – Vasile Daniel, Jecu Ionuț.

Observator: Ștefan Daniel.

 

UNIREA MÂNĂSTIREA – UNIREA DRAGALINA 5-0 (1-0)

 Au marcat: Tănase (44), Gheorghe (51, 68), Dumitru (75), Coba (81)

Unirea Mânăstirea: Lazăr – Cotea, Stabciu, Perca, Gheorghe, Tănase, Coba, Dumitru, Rădulescu (88 Olaru), Dedu (46 Ion), Neacșu (58 Dumitru).

Rezerve: Guță, Alexandru, Buga.

Antrenor:

Unirea Dragalina: Anghel – Iuga, Manole, Badea, Iordache, Eusebio Tănase, Eduard Tănase (82 Curelea), Ș. Simion, Curea (72 Cancea), Iancu (63 A. Simion), Stanciu (23 Nasture).

Rezerve: Ciobanu.

Antrenor: Constantin Cristinel.

Cartonaşe galbene: Rădulescu, Neacșu, Perca / Iuga, Eduard Tănase.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Mitea Liviu – Dănilă Marius, Dinu Florinel.

Observator: Stancu Cristian.

 

VENUS INDEPENDENȚA – STEAUA RADOVANU 11-0 (5-0)

 Au marcat: Voinescu (6, 24, 82), Chiriță (15, 43, 53), Manofu (37), Radu (49, 88), Alexe (67), Lambă (75).

Venus Independența: Lazăr – Beia, Lambă, Stoica, Mustață, Alexe (69 Minea), Dumitrică (46 Ursaru), Voinescu, Manofu, Radu, Chiriță (81 Ene).

Rezerve: Ciolan.

Antrenor: Zeciu Ilie

Steaua Radovanu: Dumitru – Cavaluc, Vlăsceanu, Hagea, Stoian, Godin, Iacovache (46 Lupu), Cantacuz, Băbădiță, Barbu (78 Mihalache), Zeld.

Rezerve: Copoiu.

Antrenor: Luican Marian.

Cartonaşe galbene: Stoica / Cavaluc, Stoian.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Ursu Alin – Radu Roxana, Năstase Gigel.

Observator: Burlacu Mirel.

 

VIITORUL CURCANI – DUNĂREA GRĂDIȘTEA 2-2 (1-0)

 Au marcat: Voicu (28, 49) / Cazacu (61, 69)

Viitorul Curcani: Ghenea – Pârvu (46 Petrică), Ioniță, M. Romanescu, Voicu, I. Romanescu, Iancu, Liscan, Bratu, Iordache, A. Romanescu.

Rezerve: Stanciu, Luca, Neacșu, Sandu.

Antrenor:

Dunărea Grădiștea: Răduț – Mihuț, Bucă, Călin (50 Cazacu), Stancu (50 Ștefan), Vasile, Mădălin Vasilescu, Neagu, Petcu, Marian Vasilescu (70 Vidu), Gheorghe.

Rezerve: Stanciu, Păun, Munteanu, Ruse.

Antrenor: Lucan Marius.

Cartonaşe galbene: M. Romanescu, Voicu / Gheorghe, Neagu.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Anghel Marius – Neagu Cristian, Badea Valentin.

Observator: Ivanciu Ionel.

 

PROGRESUL FUNDULEA – AGRICOLA BORCEA 0-4 (0-1)

 Au marcat: Suman (4 Autogol) / Șerban (62, 70), Novac (75).

Progresul Fundulea: Anton – Suman, Rădoi (78 Dinu), Ruse, Tănase, Zamfir (78 Barbu), Dorobanțu, Roncea (60 Gheorghe), Șerban, Malama (75 Ciulică), Zidaru.

Rezerve: Szoke.

Antrenor: Vâlsan Florentin.

Agricola Borcea: Bratu – Wincentovicz (75 Tudorache), Tărăbășanu, Ungureanu (60 Florea), Gața (65 Popescu), Stîngă, Chiru, Gheorghe, Șerban, Neculai (70 Novac), Dinu.

Rezerve: Ilie, Ene.

Antrenor: Șerban Stănică.

Cartonaşe galbene: Gheorghe / Ungureanu, Chiru, Stîngă.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Rădulescu Ionel – Mogodici Alin, Duță Ionel.

Observator: Bobeică Iulian.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

You cannot copy content of this page