Sport — octombrie 6, 2016 at 10:13

Asociația Județeană de Fotbal Călărași : Etapa 7 în detaliul

by

Imagini pentru dorinel dinca

Dorinel Dincă președinte A.J.F. Călărași

CONPET ȘTEFAN CEL MARE – UNIREA MÂNĂSTIREA

3-8 (1-4)

Au marcat: Doiciu (37, 89) /  Coba (7, 60, 65), Mocănașu (21, 40), Ganea (24), Anghel (68, 81), Stanciu (70 Autogol)

Conpet Ștefan cel Mare: Dănilă – Vasilescu, Anghel, D. Muler, Barbu (46 Tase), Rizea (70 A. Licău), Morcov, Marin, E. Muler, Andreiu, Doiciu.

Rezerve: C. Licău, Vică, Achim.

Antrenor: Muler Emil

Unirea Mânăstirea: Lazăr – Stanciu, M. Neacșu, Cotea, Ion (46 Nicolae), Alexandru (64 Rădulescu), Mocănașu, Gheorghe (46 I. Neacșu), Ganea, Dumitru, Coba.

Rezerve: Dedu, Anghel, Olaru.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: Nicolae.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Anghel Marius – Tudose Marius, Bârzoagă Lucian.

 Observator: Culea Marian.

 

DUNĂREA GRĂDIȘTEA – DUNĂREA CIOCĂNEȘTI 1-5 (1-2)

Au marcat: M. Gheorghe (22) / Tudor (15, 63), Călin (21), Gheorghe (75), Oprea (87)

Dunărea Grădiștea: Răduț – Grădeanu (81 Mădălin Vasilescu), Ștefan, Bucă, Munteanu, Lolea, Mihuț (75 Ruse), M. Gheorghe, Zidaru (63 Vidu), Marian Vasilescu, Petcu (46 Neagu).

Rezerve: Stanciu, Cazacu, Păun.

Antrenor: Solomon Viorel

Dunărea Ciocănești: Botezatu – Pena, Câinaru, Vișan (87 Șerban), Petrache (46 Badea), Movilă (87 Țicu), Gheorghe, Vârban (53 Bucur), Tudor, Oprea, Călin.

Rezerve: Crăciun, Bragadiru, Sofrone.

Antrenor: Țicu Cornel.

Cartonaşe galbene: Lolea, Bucă, Zidaru / Gheorghe, Oprea

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Chițu Daniel – Ruse Laurențiu, Bîțan Ionuț.

Observator: Ștefan Daniel.

 

PROGRESUL FUNDULEA – DINAMO SĂRULEȘTI 2-0 (2-0)

 Au marcat: C. Malama (4), Zamfir (35)

Progresul Fundulea: Anton – Suman, Grigore (45 Szoke), Ruse, Tănase, Marin (45 Șerban), Rădoi, C. Malama, Roncea (62 Dorobanțu), Bîrzalea, Zamfir.

Rezerve: G. Malama, Barbu, Dragoman.

Antrenor: Vâlsan Florentin.

Dinamo Sărulești: Dumitru – Florea, Suditu, Răducanu (72 Popa), Datcu, C. Floare, A. Guban, G. Floare, M. Guban (71 Arsenie), Delu (45 Gheorghe), Floroiu.

Rezerve: Căutiș, Bran, Banu.

Antrenor: Răducanu Vivi.

Cartonaşe galbene: Ruse, Suman.

Eliminări: Delu (60 – Dinamo Sărulești).

Au arbitrat: Ursu Alin – Toma Valerian, Dinu Florinel.

Observator: Botea Alexandru.

 

SPICUL VÂLCELELE – VIITORUL CURCANI 2-2 (1-0)

 Au marcat: Prunaru (25), Marin (61) / Voicu (64), Neacșu (90).

Spicul Vâlcelele: Nuțu – A. Măciucă, Bădileanu, Țuțuianu (46 I. Măciucă), Dicu, Constantinescu, Marin, E. Petre (63 Dan), Paraschiv, M. Petre, Prunaru.

Rezerve: Bucelea, Zamfirescu, Gheorghe, Marin.

Antrenor: Tatu Ionel.

Viitorul Curcani: Ghene – I. Romanescu, Ioniță, A. Romanescu, Voicu, Ștefănescu, Dronea, Pârvu, Zamfir (46 Petrică), Neacșu, Ion.

Rezerve: Iancu.

Antrenor: Zamfir Nicușor.

Cartonaşe galbene: M. Petre / Petrică, I. Romanescu.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Văleanu Virgil – Chirnogeanu Gabriel, Neagu Cristian.

Observator: Caramavrov Romeo.

 

VICTORIA LEHLIU – VENUS INDEPENDENȚA 2-2 (1-1)

Au marcat: E. Stoica (23), Panaete (70) / Manofu (25, 55)

Victoria Lehliu: Oancea – Morait, Drăghici (46 Stoican), Haidu, A. Stoica (81 Atanasiu), Cherchezeanu, Costache, Voinea, Vernescu (85 Brebu), Panaete (88 Dan), E. Stoica.

Rezerve: Pantilimon.

Antrenor: Milea Minel.

Venus Independența: Ciolan (46 Lazăr) – Lambă, Jitaru (77 Mustață), Ene, Voicu, Beia, Dumitrică, Manofu (77 Minea), Voinescu, Radu, Chiriță.

Rezerve: Sprînceană, Stoica, Ștefan.

Antrenor: Zeciu Ilie.

Cartonaşe galbene: Drăghici, Stoica, Haidu, Cherchezeanu, A. Stoica, Costache / Manofu, Dumitrică.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Rădulescu Ionel – Ioniță Cătălin, Caraion Cristian.

Observator: Mihai Stelian.

 

VICTORIA CHIRNOGI – ACS ROSEȚI 4-3 (2-1)

 Au marcat: Nanu (2), Funeriu (11, 70), Panait (47) / Chiriță (39, 52), Muha (69)

Victoria Chirnogi: Mitică – Chiriță, Tudor, Tarță, Coman, Ghiță, Ioniță, Șelaru, Nanu, Funeriu, Panait.

Rezerve: Popescu, Omet, Stanciu, Munteanu, Manea, Vlaicu, Crăciun.

Antrenor: Cristea Adrian.

ACS Roseți: Zaharia – Florea, Cinaru, Cristea, Crăciun, Chiriță, Baraitaru (46 Muha), Anghel, Bumbăcaru, Perlea, Minea.

Rezerve: Stoica, Ioniță, Munteanu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Cartonaşe galbene: Ioniță, Funeriu / Minea, Chiriță

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Solomon Marian – Jecu Ionuț, Badea Valentin.

Observator: Stan Costel.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.