Sport — septembrie 20, 2016 at 15:09

AJF CĂLĂRAȘI : REZULTATE ȘI INFORMAȚII MECIURI – ETAPA 5 / LIGA IV

by

sigla

CONPET ȘTEFAN CEL MARE – DINAMO SĂRULEȘTI 2-3 (1-0)

 Au marcat: Lupu (35), Anghel (61) / Popa (67), Răducanu (78, 86)

Conpet Ștefan cel Mare: Licău – Tase, Anghel, Rizea (85 Dăogaru), D. Muler, Vasilescu, M. Marin, Lupu, Doiciu, Barbu (71 Morcov), E. Muler.

Rezerve: Dănilă, C. Marin, M. Răducanu.

Antrenor: Muler Emil

Dinamo Sărulești: Dumitru – Datcu, Popa, Mihov, Floare, Suditu, M. Guban, A. Guban, I. Răducanu, Bejenaru, Căutu (69 Gheorghe).

Rezerve: Bran, Banu, Floare, Floroiu.

Antrenor: Răducanu Vivi.

Cartonaşe galbene: Anghel, Barbu, Dăogaru / Mihov.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Sterea Noni – Badea Valentin, Tudose Marius.

 Observator: Stanciu Silviu.

 

DUNĂREA GRĂDIȘTEA – AGRICOLA BORCEA 2-6 (1-1)

 Au marcat: Zidaru (2), Mihuț (78) / Ungureanu (3), Șerban (61, 64), Novac (67), Gaia (84), Wincentovicz (89)

Dunărea Grădiștea: Răduț – Ștefan, Bucă, Mihuț, Vasile, Petcu (67 Munteanu), Stancu (65 Lolea), Marian Vasilescu (57 Mădălin Vasilescu), Gheorghe (32 Păun), Zidaru, Neagu.

Rezerve: Cazacu, Călin, Grădeanu.

Antrenor: Solomon Viorel

Agricola Borcea: Bratu – Stîngă (65 Novac), Tărăbășanu, Gheorghe, Ungureanu (62 Florea), Wincentovicz, Șerban (65 Ilie), Gaia, Dinu, Neculai (Popescu), Chiru.

Rezerve:

Antrenor: Șerban Stănică.

Cartonaşe galbene: Zidaru, Stancu, Mihuț / Tărăbășanu, Wincentoviz

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Văleanu Virgil – Bîțan Ionuț, Jecu Ionuț.

 Observator: Ivanciu Ionel.

 

PROGRESUL FUNDULEA – VENUS INDEPENDENȚA 0-6 (0-2)

 Au marcat: Hagea (60) / Manofu (35), Radu (43), Dumitrică (50, 65), Chiriță (75), Ene (81)

Progresul Fundulea: G. Malama – Zidaru, Rădoi, Zamfir, Tănase, Marin, Dorobanțu, Roncea (52 Dragoman, 59 Nedelciu), Bîrzalea (46 Ruse), A. Malama (65 Szoke), Grigore.

Rezerve: Anton, Suman, Barbu.

Antrenor: Vâlsan Florentin

Venus Independența: Lazăr – Jitaru (70 Voicu), Lambă, Ene, Beia, Dumitrică, Alexe (69 Mustață), Voinescu (80 Minea), Chiriță (71 Sprînceană), Manofu, Radu.

Rezerve: Ciolan.

Antrenor: Zeciu Ilie.

Cartonaşe galbene: Dorobanțu / Alexe

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Solomon Marian – Popa Cristian, Manea Sebastian.

 Observator: Mihai Stelian.

 

SPICUL VÂLCELELE – A.C.S. ROSEȚI 2-4 (0-2)

 Au marcat: Bidirean (60), Măciucă (66) / Minea (13, 17), Perlea (53, 79)

Spicul Vâlcelele: Eftimie – Dicu, Bidirean, Constantinescu, Caragea, Dan (55 Măciucă), Paraschiv, M. Petre, E. Petre, Prunaru, Tudor.

Rezerve: Nuțu, Gheorghe, Păun, Onofrei, Bucelea.

Antrenor: Păun Marius.

A.C.S. Roseți: Zaharia – Florea, Ocneru (74 Ioniță), Cristea, Chiriță (80 David), Cinaru, Baraitaru, Răgălie, Bumbăcaru (61 Muha), Perlea, Minea.

Rezerve: Stoica, Munteanu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Cartonaşe galbene: Paraschiv (2), Bidirean, Petre, Constantinescu / Florea, Chiriță. Perlea.

Eliminări: Paraschiv (78 – Spicul Vâlcelele).

Au arbitrat: Dociu Gabriel – Cojocaru George, Bârzoagă Lucian.

 Observator: Decu Mihai.

 

UNIREA DRAGALINA – RAPID ULMENI 4-2 (2-2)

 Au marcat: Ș. Simion (42), Curea (45, 73), G. Nițu (90) / Radu (7), Tilintoi (17).

Unirea Dragalina: Ciobanu (23 Anghel) – Badea, N. Simion, M. Nițu, Iordache, G. Nițu, A. Simion (46 Corlan), Ș. Simion (46 Curea), Eusebio Tănase, D. Simion, Eduard Tănase (83 Malic).

Rezerve: Guțu, Stanciu.

Antrenor: Constantin Cristian.

Rapid Ulmeni: Rădoi – Cârligea (46 Ioniță), Andrei, Păun, Zadară, Petrișor, Țigănilă, Dinu, Deacu, Radu (63 Ion), Tilintoi.

Rezerve: Catană, Sile.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: A. Simion, N. Simion, Curea.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Chițu Daniel – Drăgănescu Mihai, Vasile Daniel

 Observator: Caramavrov Romeo.

 

UNIREA MÂNĂSTIREA – VIITORUL CURCANI 5-1 (2-1)

 Au marcat: Dumitru (19), Gheorghe (37, 90), Coba (80, 84) / Voicu (9)

Unirea Mânăstirea: Lazăr – Cotea, Ganea, Gheorghe, Ion, Mocănașu, N. Neacșu (46 Harbuz), Alexandru (64 Dedu), Dumitru (81 Perca), Nicolae (46 Rădulescu), Coba.

Rezerve: Guță, Anghel.

Antrenor: Cotea Gabriel

Viitorul Curcani: Ghenea – Ion (50 Petrică), Ștefănescu, Ioniță (46 Dronea), G. Neacșu, A. Romanescu, Pârvu, Voicu, I. Romanescu, N. Romanescu, Zamfir (46 Iancu).

Rezerve: -.

Antrenor: Zamfir Nicușor

Cartonaşe galbene: Cotea, Rădulescu, Harbuz / N. Romanescu, Pârvu, I. Romanescu, Petrică.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Mitea Liviu – Năstase Gigel, Dinu Florinel.

 Observator: Alexandru Ionel.

 

VICTORIA CHIRNOGI – STEAUA RADOVANU 12-2 (5-1)

 Au marcat: Coman (9, 72), Rogojan (19, 49), Panait (21, 44, 63), Chiriță (31), Manea (57, 80), Nanu (79), Ghiță (86) / Hagea (39), Ion (84).

Victoria Chirnogi: Mitică – A. Chiriță, Tudor (70 Omet), Tartă, Coman, D. Chiriță (54 Ghiță), Ioniță (57 Munteanu), Rogojan, Nanu, Manea, Panait.

Rezerve: Mică, Stanciu.

Antrenor: Cristea Adrian.

Steaua Radovanu: Dumitru – Oprea, Ion, Hagea, Zeld, Cavaluc, Iacovache, Cantacuz, Mihalache, Lupu, Ionică (57 Mirea).

Rezerve: Calotă, Băbădiță.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: D. Chiriță / Mihalache, Zeld.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Anghel Marius – Dănilă Marius, Toma Valerian.

 Observator: Brândușă Mircea.

 

VICTORIA LEHLIU – DUNĂREA CIOCĂNEȘTI 1-3 (1-1)

 Au marcat: Voinea (45) / Tudor (38, 87), Bragadiru (79)

Victoria Lehliu: Oancea – Costea, Drăghici, Morait, A. Stoica (75 Brebu), Costache, Haidu, Atanasiu (60 Panaete), E. Stoica (81 Dan), Vernescu, Voinea.

Rezerve: Pantilimon, Stoican, Cherchezeanu.

Antrenor: Milea Minel

Dunărea Ciocănești: Botezatu – Petrache, Câinaru, Vișan, Bucur (46 Movilă), Popescu (46 Sofrone), Badea (80 Țicu), Vârban, Tudor, Gheorghe, Călin (70 Bragadiru).

Rezerve: Crăciun, Șerban, Oprea.

Antrenor: Țicu Cornel

Cartonaşe galbene: Haidu, Drăghici, Stoica, Panaete / Petrache

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Ruse Vasilică – Eberstein Mihai, Ioniță Cătălin.

 Observator: Bobeică Iulian.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.