Sport — noiembrie 2, 2016 at 20:59

AJF Calarasi/ Rezultate Liga IV

by

Imagini pentru fotbal

AGRICOLA BORCEA – STEAUA RADOVANU 7-0 (1-0)

 Au marcat: Ungureanu (37), Șerban (60), Stîngă (63), Neculai (66), Novac (69), Popescu (89) / Dumitru (86 Autogol)

Agricola Borcea: Bratu (77 Ene) – Dinu, Tărăbășanu, Stîngă (70 Florea), Gață, Ungureanu, Neculai, Șerban (65 Popescu), Novac, Gheorghe, Chiru.

Rezerve: Tudorache.

Antrenor: Șerban Stănică.

Steaua Radovanu: Ionică – Ion, Cantacuz, Barbu, Dumitru, Oprea, Cavaluc, Dogaru (67 Lupu), Gudin, Felea (72 Mirea), Mihalache.

Rezerve: Copoiu

Antrenor: Bondar Marian.

Cartonaşe galbene: Ungureanu, Neculai / Cantacuz.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Anghel Marius – Jecu Ionuț, Badea Valentin.

 Observator: Brândușă Mircea.

 

DUNĂREA CIOCĂNEȘTI – VENUS INDEPENDENȚA 1-2 (0-0)

 Au marcat: Gheorghe (90 + 4) / Voinescu (59), Radu (65)

Dunărea Ciocănești: Botezatu – Călin, Vișan, Câinaru, Pena (68 Popescu), Vârban, Movilă (79 Bucur), Badea (69 Petrache), Tudor, Gheorghe, Șerban.

Rezerve: Crăciun, Chiriță, Țicu, Călin.

Antrenor: Țicu Cornel

Venus Independența: Lazăr – Ene, Lambă, Stoica, Beia (76 Voicu), Mustață (70 Ursaru), Alexe, Voinescu, Manofu (85 Minea), Chiriță, Radu (90 Jitaru).

Rezerve: Ciolan, Sprînceană.

Antrenor: Zeciu Ilie

Cartonaşe galbene: Movilă, Vârban (2) / Ene, Chiriță Voinescu, Jitaru.

Eliminări: Vârban (72 – Dunărea Ciocănești).

Au arbitrat: Rădulescu Ionel – Bîțan Ionuț, Mogodici Alin.

 Observator: Decu Mihai.

 

DUNĂREA GRĂDIȘTEA – DINAMO SĂRULEȘTI 5-0 (2-0)

Au marcat: Mădălin Vasilescu (28, 73), Marian Vasilescu (35, 64), Mihuț (83).

Dunărea Grădiștea: Răduț – Călin (52 M. Neagu), Mihuț, Vasile, Stancu (65 Cazacu), Bucă, Mădălin Vasilescu, Gheorghe, Lolea (46 Păun), Marian Vasilescu, Vidu (32 V. Neagu).

Rezerve: Stanciu, Grădeanu, Munteanu.

Antrenor: Lucan Marius.

Dinamo Sărulești: Dumitru – Mihov, Datcu, Gheorghe, A. Guban, Suditu, Răduță, G. Floare (73 Banu), Căutiș, M. Guban, C. Floare.

Rezerve: Tache, Popescu.

Antrenor: Căutiș Marian..

Cartonaşe galbene: N. Neagu

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Mitea Liviu – Năstase Gigel, Dinu Florinel.

 Observator: Alexandru Ionel.

 

PROGRESUL FUNDULEA – SPICUL VÂLCELELE  2-0 (1-0)

Au marcat: Tănase (40), C. Malama (86).

Progresul Fundulea: G. Malama – Roncea, Dorobanțu, Zamfir (90+1 Barbu), Rădoi, Ruse, Șerban (73 Anton), Grigore, Tănase, Marin, C. Malama (90+2 Ciulică).

Rezerve: Szoke, Zidar, Gheorghe.

Antrenor: Vâlsan Florentin.

Spicul Vâlcelele: Nuțu – A. Măciucă, Constantinescu, Caragea, Dicu, I. Măciucă, M. Petre, E. Petre, Zulbie (55 Păun), Paraschiv, Prunaru.

Rezerve: Bucelea, Gheorghe.

Antrenor: Păun Marius.

Cartonaşe galbene: Șerban, Tănase, C. Malama, Dorobanțu / Paraschiv, Caragea (2).

Eliminări: G. Malama (72 – Progresul Fundulea) / Caragea (80 – Spicul Vâlcelele).

Au arbitrat: Ursu Alin – Radu Roxana, Toma Valerian.

 Observator: Ivașcu Adrian.

 

VICTORIA LEHLIU – UNIREA MÂNĂSTIREA 0-3 (0-1)

 Au marcat: Stanciu (5), Gheorghe (48), Coba (89)

Victoria Lehliu: Oancea – Brebu, Drăghici, Haidu, Cherchezeanu, Stoica (66 Pantilimon), Costache, Vernescu (46 Năstase), Panaete, Atanasiu (60 Morait), Lemnaru.

Rezerve:

Antrenor: Milea Minel.

Unirea Mânăstirea: Lazăr – M. Neacșu (69 I. Neacșu), Perca, Cotea, Stanciu, Ion (75 Dumitru), Coba, Dumitru (85 Dedu), Gheorghe (69 Harbuz), Mocănașu, Tănase.

Rezerve: Rădulescu.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: Cherchezeanu, Drăghici, Vernescu, Haidu / Coba, M. Neacșu, Ion, Gheorghe, Harbuz

Eliminări: Mocănașu (64 – Unirea Mânăstirea)

Au arbitrat: Leca Marius – Zardova Cristian, Ioniță Cătălin.

 Observator: Minea Ion.

 

RAPID ULMENI – A.C.S. ROSEȚI 1-4 (1-1)

Au marcat: Petrișor (40) / Crăciun (11), Bumbăcaru (60), Minea (69, 81)

Rapid Ulmeni: Rădoi – Păun, Copoiu, Ion (60 Catană), Dinu (46 Ioniță), Petrișor, Tilintoi, I. Penu, Ivașcu, Ghețea, M. Penu.

Rezerve: Pavel, Cojocaru, Udriște, Andrei.

Antrenor:

A.C.S. Roseți: Stoica – Crăciun, Ioniță, Florea, Baraitaru, Bumbăcaru, Minea, Ș. Anghel, G. Anghel, Perlea, Cinaru.

Rezerve: Zaharia, Munteanu, Ocneru, Cristea, Caloianu, Drăguțu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Cartonaşe galbene: Ion, Petrișor, Penu, Păun / Crăciun, Perlea.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Solomon Marian – Ruse Laurențiu, Sterea Noni.

 Observator: Ștefan Daniel.

 

UNIREA DRAGALINA – VIITORUL CURCANI 8-2 (2-1)

 Au marcat: Eusebio Tănase (17), Curea (26), G. Nițu (51, 67), Eduard Tănase (76, 81, 82), Iordache (89) / Voicu (35), Iordache (57).

Unirea Dragalina: Anghel – Manole, Eusebio Tănase, D. Simion (30 Nasture), Eduard Tănase, M. Nițu (30 Curea), G. Nițu, Badea, Corlan (79 Malic), N. Simion (46 Iancu), Iordache.

Rezerve: Ciobanu, Guțu, Ș. Simion.

Antrenor: Constantin Cristinel.

Viitorul Curcani: Ghenea – Luca, Sandu, Zamfir (73 Stanciu), Pârvu, Ion, Voicu, Petrică, Iancu (49 Iordache), I. Romanescu, A. Romanescu.

Rezerve:

Antrenor: Zamfir Nicușor.

Cartonaşe galbene: N. Simion

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Chițu Daniel – Cojocaru George, Eberstein Mihai.

 Observator: Mihai Stelian.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

You cannot copy content of this page