Sport — octombrie 27, 2016 at 12:05

AJF Călărași / LIGA IV rapoartele arbitrilor

by

Imagini pentru arbitri

A.C.S. ROSEȚI – DUNĂREA GRĂDIȘTEA 3-1 (1-1)

 Au marcat: Cinaru (30), Baraitaru (67), Bumbăcaru (85) / Mihuț (14)

A.C.S. Roseți: Stoica – Florea (82 Caloianu), Cinaru, Baraitaru, Chiriță, Ș. Anghel, Crăciun (65 Ocneru), Răgălie, G. Anghel (75 Bumbăcaru), Perlea, Minea (79 Cristea).

Rezerve: Zaharia, Munteanu, Drăguțu.

Antrenor: Munteanu Cristian.

Dunărea Grădiștea: Răduț – Călin (73 Grădeanu), Mihuț, Munteanu, Vasile, Gheorghe, Stancu (69 Neagu), Păun, Vidu (79 Cazacu), Marian Vasilescu, Petcu (46 Lolea).

Rezerve: Stanciu, Mădălin Vasilescu, Ștefan.

Antrenor: Lucan Marius.

Cartonaşe galbene: Perlea, Chiriță, Crăciun / Petcu, Stancu, Călin.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Rădulescu Ionel – Zardova Cristian, Jecu Ionuț.

 Observator: Caramavrov Romeo.

 

CONPET ȘTEFAN CEL MARE – PROGRESUL FUNDULEA 1-5 (1-0)

 Au marcat: Andreiu (17) / C. Malama (60, 79), Șerban (68), Roncea (70), G. Malama (90 + 2).

Conpet Ștefan cel Mare: Dănilă – M. Marin, C. Marin (78 Buzea), Andreiu, Anghel, D. Muler, Barbu (83 Morcov), E. Muler, Doiciu (46 Răducanu), A. Licău, Tase.

Rezerve: C. Licău, Barbu, Rizea, Vică.

Antrenor: Muler Emil.

Progresul Fundulea: G. Malama – Suman, Zidaru, Ruse, Rădoi (46 Szoke), Zamfir (77 Barbu), Dorobanțu (82 Anton), Roncea, Șerban, C. Malama, Grigore.

Rezerve: Ciulică.

Antrenor: Vâlsan Florentin.

Cartonaşe galbene: M. Marin, A. Licău (2), Tase / Zamfir.

Eliminări: A. Licău (87 – Conpet Ștefan cel Mare).

Au arbitrat: Ursu Alin – Dănilă Marius, Năstase Gigel.

 Observator: Ivașcu Adrian.

 

DINAMO SĂRULEȘTI – UNIREA DRAGALINA 2-1 (1-0)

 Au marcat: Mihov (17), Bejenaru (73) / Eduard Tănase (59).

Dinamo Sărulești: Dumitru (90 Arsenie) – Bejenaru, Mihov, Datcu, C. Floare, Suditu (74 Gheorghe), Florea, A. Guban, Răducanu, Tache (46 Popescu), G. Floare (46 M. Guban).

Rezerve: Căutiș, Bran, Banu.

Antrenor: Răducanu Vivi.

Unirea Dragalina: Ciobanu – Manole, Badea, M. Nițu, Eusebio Tănase, Iuga, G. Nițu, Eduard Tănase, D. Simion (35 Nasture), Ș. Simion (77 Stanciu), A. Simion (82 Toader).

Rezerve: Anghel, Guțu, Curelea.

Antrenor: Constantin Cristinel.

Cartonaşe galbene: Răducanu (2), Tache, Dumitru, G. Floare, Popescu, Gheorghe, Bejenaru / Eduard Tănase, Guțu, Simion, G. Nițu, Nasture.

Eliminări: Răducanu (89 – Dinamo Sărulești)

Au arbitrat: Leca Marius – Popa Cristian, Duță Ionel.

 Observator: Ștefan Daniel.

 

SPICUL VÂLCELELE – AGRICOLA BORCEA 1-4 (0-3)

 Au marcat: Paraschiv (89) / Neculai (2), Chiru (9), Șerban (26), Novac (71).

Spicul Vâlcelele: Nuțu – I. Măciucă, Bidirean (20 Zamfirescu), Țuțuianu, Caragea, Marin (80 Dicu), M. Petre, E. Petre (80 A. Măciucă), Paraschiv, Prunaru (46 Dan), Tudor.

Rezerve: Zulbie, Gheorghe.

Antrenor: Păun Marius

Agricola Borcea: Bratu (83 Ene) – Dinu, Chiru, Stîngă (46 Florea), Gață, Tărăbășanu, Neculai (73 Popescu), Ungureanu, Șerban, Gheorghe, Novac.

Rezerve:

Antrenor: Șerban Stănică.

Cartonaşe galbene: Paraschiv, Țuțuianu, Zamfirescu / M. Marin.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Chițu Daniel – Ioniță Cătălin, Mogodici Alin.

 Observator: Stan Costel.

 

STEAUA RADOVANU – DUNĂREA CIOCĂNEȘTI 3-5 (2-2)

 

Au marcat: Hagea (32, 36), Luican (46) / Tudor (15, 16, 63), Șerban (65), Gheorghe (76)

Steaua Radovanu: Iacovache – Cavaluc, Ion, Hagea, Vlăsceanu (81 Felea), Copoiu, Stoican, Barbu, Dumitru, Oprea, Luican.

Rezerve: Marincel, Ilie, Cantacuz.

Antrenor:

Dunărea Ciocănești: Botezatu (82 Chiriță) – Badea (80 Bucur), Șerban (70 Petrache), Câinaru, Vișan, Movilă (70 Țicu), Vârban, Gheorghe, Pena, Tudor, Călin.

Rezerve: Crăciun, Năstase.

Antrenor: Țicu Cornel

Cartonaşe galbene: Ion / Botezatu.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Văleanu Virgil – Cojocaru George, Voinea Valentin.

 Observator: Ivanciu Ionel.

 

UNIREA MÂNĂSTIREA – VICTORIA CHIRNOGI 0-1 (0-1)

 Au marcat: Panait (30)

Unirea Mânăstirea: Lazăr – M. Neacșu, Cotea, Stanciu (60 Buga), Ion, Coba, Dumitru (46 Dedu), Gheorghe, Petrescu, Tănase, I. Neacșu.

Rezerve: Perca, Rădulescu, Olaru.

Antrenor:

Victoria Chirnogi: Popescu – Chiriță, Rogojan, Tartă, Coman, Stanciu, Ioniță (60 Manea), Șelaru, Nanu (35 Omet), Funieru, Panait.

Rezerve: Mitică, Crăciun, Tudor, Ghiță, Vlaicu.

Antrenor: Cristea Adrian.

Cartonaşe galbene: Stanciu, I. Neacșu, Dumitru / Șelaru, Stanciu.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați.

Au arbitrat: Solomon Marian – Bîțan Ionuț, Badea Valentin.

 Observator: Mihai Stelian.

 

VENUS INDEPENDENȚA – RAPID ULMENI 5-2 (0-2)

 Au marcat: Radu (55, 60), Ursaru (77), Chiriță (86, 90) / Cârligea (26), M. Petrișor (35)

Venus Independența: Condei – Beia (80 Jitaru), Lambă, Stoica, Ene, Dumitrică (75 Ursaru), Alexe, Minea (58 Mustață), Manofu, Chiriță, Radu.

Rezerve: Vintilă.

Antrenor: Zeciu Ilie.

Rapid Ulmeni: Rădoi – Zadară, Ghețea, D. Petrișor (41 Penu), M. Petrișor (75 Ioniță), Sile (85 Cojocaru), Țintă, Tilintoi, Copoiu, Cârligea, Ion.

Rezerve: Catană, Pavel.

Antrenor:

Cartonaşe galbene: Dumitrică, Jitaru, Ene / M. Petrișor, Tilintoi, Zadară, Rădoi, Copoiu, Ion.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Dociu Gabriel – Bârzoagă Lucian, Eberstein Mihai.

 Observator: Bobeică Iulian.

 

VIITORUL CURCANI – VICTORIA LEHLIU 0-0 (0-0)

 Au marcat:

Viitorul Curcani: Ghenea – Luca, Iancu (65 Sandu), Voicu, Ion, Pîrvu, Zamfir, Negrea, Ioniță, N. Romanescu, Vasile (46 Petrică, 70 Bratu).

Rezerve: Neacșu.

Antrenor: Zamfir Nicușor.

Victoria Lehliu: Oancea – Drăghici, Brebu, Morait, Stoican, Costache, Voinea (18 Lemnaru), Stoica (71 Atanasiu), Panaete, Vernescu, Pantilimon.

Rezerve: Costea, Marin, Moldoveanu.

Antrenor: Milea Minel.

Cartonaşe galbene: Ion, Vasile, Pîrvu, Voicu / Stoica, Drăghici, Oancea.

Eliminări: Nu au fost jucători eliminați

Au arbitrat: Mitea Liviu – Radu Roxana, Toma Valerian.

 Observator: Alexandru Ionel.

 

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.

You cannot copy content of this page